Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
388 postów 375 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Zachód i jego boskie przeznaczenie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mamy obecnie sytuację wojny odradzającej się Rosji, reprezentującej w tych zmaganiach grzeszną i niedoskonałą , ale jednak Ludzkość, z szatanem personifikowanym Zachodem.

Niezauważalnie dla zachodnich społeczeństw intensywność III wojny światowej nieustannie narasta.  Fakt, że nie weszła ona jeszcze w fazę nuklearną, a jedynie hybrydową, pozwala tlić się nadziei na uratowanie świata od zagłady.
 
Przy czym uwaga jaką przywiązuje Zachód do symboliki religijnej pozwala domniemać, że kieruje nią sam szatan.  W święta Bożego Narodzenia dokonano zamachu na rosyjski samolot z chórem Aleksandrowa, likwidując dziewięćdziesiąt młodych wybitnych talentów.  Rok temu w pogańskie święto Halloween[i] , w zaświaty wysłano rosyjskich turystów powracających z Egiptu,
 
Boże  Narodzenie „sprowokowało” też szatana do aktu terroru w Berlinie.  Przy czym jak wszystkie poprzednie dokonane w Europie i USA, nosiły one znamiona spec operacji CIA.  Wszyscy „zamachowcy” znani byli uprzednio służbom specjalnym, które jednak nie zdołały ich „upilnować”.  Wszyscy zostawili na miejscu przestępstwa swe wizytówki w postaci dowodów tożsamości i wszyscy zostali zlikwidowani przez policję, zanim zdołano ich przesłuchać. 
 
Szczególnie groteskowy przebieg miał zamach na rosyjskiego ambasadora w Turcji.  Jego cały przebieg został zarejestrowany na kamerach ochrony muzeum.  Dokonał go czynny funkcjonariusz policji, który po jego wykonaniu wykrzykiwał w kierunku pozostałych dyplomatów islamskie slogany i strzelał w powietrze.  W wywiadzie telewizyjnym, ambasador Tadżykistanu, opowiadał że kiedy zauważył brak amunicji w pistolecie zamachowca, wywiódł wszystkich obecnych z sali.  Zamachowiec zajął się wtedy zrywaniem ze ścian eksponatów wystawowych.  Materiał filmowy pokazuje wyraźnie, że terrorysta był odwrócony przodem do ściany i oboma rękami zrywał wspomniane obrazy.  Obcisły garnitur wykazywał dobitnie brak jakichkolwiek urządzeń wybuchowych,  a pomimo to brygada antyterrorystyczna zlikwidowała go na miejscu, rzekomo w obawie przed wspomnianymi urządzeniami.
 
Wszystko to nie powoduje najmniejszych wątpliwości wśród społeczności Zachodu, która wierzy też bez zastrzeżeń, w twierdzenia o tym że Putin sfabrykował wybór Trumpa na prezydenta USA i obecnie szykuje tą samą strategię na wybory w Niemczech. Putin odpowiedzialny jest również za tzw. Brexit, najazd muzułmanów na Europę, niewidzialną agresję swej armii na Polskę i kraje bałtyckie, itd.
 
Opisane powyżej elementy wojny hybrydowej wskazują na kilka aspektów obecnej sytuacji:
-diaboliczny charakter Zachodu, a jego władców w szczególności;
- coraz bardziej gorączkowe, coraz grubszymi nićmi szyte, próby zapobieżenia swej nieuchronnej przegranej;
-całkowitą degrengoladę „elit” i mediów, które „produkują” te propagandowe działania;
- totalną deprawację i pełne wymóżdżenie obywateli niezdolnych do nawet najprymitywniejszych odruchów myślowych.
 
Reasumując, mamy obecnie sytuację wojny odradzającej się Rosji, reprezentującej w tych zmaganiach grzeszną i niedoskonałą , ale jednak Ludzkość, z szatanem personifikowanym Zachodem.  Przy czym nie ulega wątpliwości, że zwycięstwo będzie po stronie Ludzkości, a dla Zachodu nadszedł czas rozliczenia za dwa milenia zbrodni dokonywanych na całej reszcie.  Dotyczy to nie tylko „elit”, ale i zwykłych obywateli, którzy w poczuciu swej wielkości konsumowali i konsumują „okruchy z pańskiego stołu” , zdobyte przez ich władców na niezliczonych ofiarach.
 
O ironio, Polacy którzy od milenium należą do ofiar Zachodu, w ostatnich latach dołączyli do „ekskluzywnego kluby bogatych”.  Chęć przynależności do grona „nadludzi”, była wśród nich tak wielka, że nie zawahali się oddać im własną, mlekiem i miodem płynącą, Ojczyznę i wyemigrować en masse. Ich władcy zaludniają Ją stopniowo banderowską dziczą, a pozbawieni podmiotowości Polacy będą musieli odpowiadać za zbrodnie, dokonywane między innymi na nich samych. 
 
No cóż, jeśli Pan Bóg chce kogoś ukarać, to mu rozum odbiera.  Znaczną rolę w tym procesie odgrywała i odgrywa hierarcha  kościelna. Już od dawna z ust „przewielebnych duszpasterzy” dochodzi głos szatana, a nie Chrystusa, ale w drugi dzień tegorocznych świąt, przekroczył tolerowalne normy.  W słowie rektora KULu[ii], który tradycyjnie zbiera w tym dniu datki na swą działalność, zabrzmiała szokująca sentencja (cytuję):
 
W pewnym sensie Bóg stał się człowiekiem po to, żeby ludzi uczynić bogami

Tak więc polscy „bogowie” zebrani z zachodnich zmywaków i burdeli, oraz muzułmańskich haremów, staną przed obliczem Stwórcy wraz ze swymi zachodnimi „współbogami” , by rozliczyć się ze swego żywota.  I niech Bóg ma ich w tym momencie w swej opiece!

  

KOMENTARZE

 • ...
  //Mamy obecnie sytuację wojny odradzającej się Rosji, reprezentującej w tych zmaganiach grzeszną i niedoskonałą , ale jednak Ludzkość, z szatanem personifikowanym Zachodem.//


  ''11 A Bestia, która była i nie ma jej,
  i ona jest ósmym,
  a jest spośród siedmiu
  i zdąża na zagładę. ''


  ''16 A dziesięć rogów, które widziałeś,
  i Bestia -
  ci nienawidzić będą Nierządnicy
  i sprawią, że będzie spustoszona i naga,
  i będą jedli jej ciało,
  i spalą ją ogniem9,
  17 bo Bóg natchnął ich serca, aby wykonali Jego zamysł,
  i to jeden zamysł wykonali -
  i dali Bestii królewską swą władzę,
  aż Boże słowa się spełnią''
 • "...banderowską dziczą..."
  dlatego powtarzam-nie bać upadlinę..
 • 5* - @ Autor
  Właściwie nie muszę czytać Pana tekstów, żeby dać 5* (oczywiście czytam) - Pański podpis jest jak znak firmowy dający gwarancję jakości.
 • @Rzeczpospolita 19:11:19
  Dzięki i pozdrawiam!
 • @dr nowopolski 19:45:09
  Boelesna ale prawdziwa ocena. Niestety, My, Polacy jestesmy wypierani w spsób podstępny z własnej Ojczyzny, a co będzie za 50 lat??? O to pytają mnie moje dzieci.
  Najgorsze, że klucze do kościołów otrzymuje szatan w ekspresowym tempie.
  Pozdrowienia
 • 5*
  http://argo.neon24.pl/post/130052,wojna
 • @@@!
  Przypominam, że... 31.03. 2017 w Radzie UE przestanie obowiązywać system nicejski głosowania, a zacznie tylko podwójnej większości i jedynym ogranicznikiem będzie wymóg 62% populacji UE krajów głosujących "za". Po odejściu UK populacja UE wyniesie 441mln. Niemcy, Włochy, Francja, Belgia, Holandia, Austria prawie mają wymagany próg 62%. Polska w tej żydolewackiej UE nie będzie miała nic do powiedzenia. Polexit natychmiast!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031