Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
543 posty 539 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Zachód i jego boskie przeznaczenie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mamy obecnie sytuację wojny odradzającej się Rosji, reprezentującej w tych zmaganiach grzeszną i niedoskonałą , ale jednak Ludzkość, z szatanem personifikowanym Zachodem.

Niezauważalnie dla zachodnich społeczeństw intensywność III wojny światowej nieustannie narasta.  Fakt, że nie weszła ona jeszcze w fazę nuklearną, a jedynie hybrydową, pozwala tlić się nadziei na uratowanie świata od zagłady.
 
Przy czym uwaga jaką przywiązuje Zachód do symboliki religijnej pozwala domniemać, że kieruje nią sam szatan.  W święta Bożego Narodzenia dokonano zamachu na rosyjski samolot z chórem Aleksandrowa, likwidując dziewięćdziesiąt młodych wybitnych talentów.  Rok temu w pogańskie święto Halloween[i] , w zaświaty wysłano rosyjskich turystów powracających z Egiptu,
 
Boże  Narodzenie „sprowokowało” też szatana do aktu terroru w Berlinie.  Przy czym jak wszystkie poprzednie dokonane w Europie i USA, nosiły one znamiona spec operacji CIA.  Wszyscy „zamachowcy” znani byli uprzednio służbom specjalnym, które jednak nie zdołały ich „upilnować”.  Wszyscy zostawili na miejscu przestępstwa swe wizytówki w postaci dowodów tożsamości i wszyscy zostali zlikwidowani przez policję, zanim zdołano ich przesłuchać. 
 
Szczególnie groteskowy przebieg miał zamach na rosyjskiego ambasadora w Turcji.  Jego cały przebieg został zarejestrowany na kamerach ochrony muzeum.  Dokonał go czynny funkcjonariusz policji, który po jego wykonaniu wykrzykiwał w kierunku pozostałych dyplomatów islamskie slogany i strzelał w powietrze.  W wywiadzie telewizyjnym, ambasador Tadżykistanu, opowiadał że kiedy zauważył brak amunicji w pistolecie zamachowca, wywiódł wszystkich obecnych z sali.  Zamachowiec zajął się wtedy zrywaniem ze ścian eksponatów wystawowych.  Materiał filmowy pokazuje wyraźnie, że terrorysta był odwrócony przodem do ściany i oboma rękami zrywał wspomniane obrazy.  Obcisły garnitur wykazywał dobitnie brak jakichkolwiek urządzeń wybuchowych,  a pomimo to brygada antyterrorystyczna zlikwidowała go na miejscu, rzekomo w obawie przed wspomnianymi urządzeniami.
 
Wszystko to nie powoduje najmniejszych wątpliwości wśród społeczności Zachodu, która wierzy też bez zastrzeżeń, w twierdzenia o tym że Putin sfabrykował wybór Trumpa na prezydenta USA i obecnie szykuje tą samą strategię na wybory w Niemczech. Putin odpowiedzialny jest również za tzw. Brexit, najazd muzułmanów na Europę, niewidzialną agresję swej armii na Polskę i kraje bałtyckie, itd.
 
Opisane powyżej elementy wojny hybrydowej wskazują na kilka aspektów obecnej sytuacji:
-diaboliczny charakter Zachodu, a jego władców w szczególności;
- coraz bardziej gorączkowe, coraz grubszymi nićmi szyte, próby zapobieżenia swej nieuchronnej przegranej;
-całkowitą degrengoladę „elit” i mediów, które „produkują” te propagandowe działania;
- totalną deprawację i pełne wymóżdżenie obywateli niezdolnych do nawet najprymitywniejszych odruchów myślowych.
 
Reasumując, mamy obecnie sytuację wojny odradzającej się Rosji, reprezentującej w tych zmaganiach grzeszną i niedoskonałą , ale jednak Ludzkość, z szatanem personifikowanym Zachodem.  Przy czym nie ulega wątpliwości, że zwycięstwo będzie po stronie Ludzkości, a dla Zachodu nadszedł czas rozliczenia za dwa milenia zbrodni dokonywanych na całej reszcie.  Dotyczy to nie tylko „elit”, ale i zwykłych obywateli, którzy w poczuciu swej wielkości konsumowali i konsumują „okruchy z pańskiego stołu” , zdobyte przez ich władców na niezliczonych ofiarach.
 
O ironio, Polacy którzy od milenium należą do ofiar Zachodu, w ostatnich latach dołączyli do „ekskluzywnego kluby bogatych”.  Chęć przynależności do grona „nadludzi”, była wśród nich tak wielka, że nie zawahali się oddać im własną, mlekiem i miodem płynącą, Ojczyznę i wyemigrować en masse. Ich władcy zaludniają Ją stopniowo banderowską dziczą, a pozbawieni podmiotowości Polacy będą musieli odpowiadać za zbrodnie, dokonywane między innymi na nich samych. 
 
No cóż, jeśli Pan Bóg chce kogoś ukarać, to mu rozum odbiera.  Znaczną rolę w tym procesie odgrywała i odgrywa hierarcha  kościelna. Już od dawna z ust „przewielebnych duszpasterzy” dochodzi głos szatana, a nie Chrystusa, ale w drugi dzień tegorocznych świąt, przekroczył tolerowalne normy.  W słowie rektora KULu[ii], który tradycyjnie zbiera w tym dniu datki na swą działalność, zabrzmiała szokująca sentencja (cytuję):
 
W pewnym sensie Bóg stał się człowiekiem po to, żeby ludzi uczynić bogami

Tak więc polscy „bogowie” zebrani z zachodnich zmywaków i burdeli, oraz muzułmańskich haremów, staną przed obliczem Stwórcy wraz ze swymi zachodnimi „współbogami” , by rozliczyć się ze swego żywota.  I niech Bóg ma ich w tym momencie w swej opiece!

  

KOMENTARZE

 • ...
  //Mamy obecnie sytuację wojny odradzającej się Rosji, reprezentującej w tych zmaganiach grzeszną i niedoskonałą , ale jednak Ludzkość, z szatanem personifikowanym Zachodem.//


  ''11 A Bestia, która była i nie ma jej,
  i ona jest ósmym,
  a jest spośród siedmiu
  i zdąża na zagładę. ''


  ''16 A dziesięć rogów, które widziałeś,
  i Bestia -
  ci nienawidzić będą Nierządnicy
  i sprawią, że będzie spustoszona i naga,
  i będą jedli jej ciało,
  i spalą ją ogniem9,
  17 bo Bóg natchnął ich serca, aby wykonali Jego zamysł,
  i to jeden zamysł wykonali -
  i dali Bestii królewską swą władzę,
  aż Boże słowa się spełnią''
 • "...banderowską dziczą..."
  dlatego powtarzam-nie bać upadlinę..
 • 5* - @ Autor
  Właściwie nie muszę czytać Pana tekstów, żeby dać 5* (oczywiście czytam) - Pański podpis jest jak znak firmowy dający gwarancję jakości.
 • @Rzeczpospolita 19:11:19
  Dzięki i pozdrawiam!
 • @dr nowopolski 19:45:09
  Boelesna ale prawdziwa ocena. Niestety, My, Polacy jestesmy wypierani w spsób podstępny z własnej Ojczyzny, a co będzie za 50 lat??? O to pytają mnie moje dzieci.
  Najgorsze, że klucze do kościołów otrzymuje szatan w ekspresowym tempie.
  Pozdrowienia
 • 5*
  http://argo.neon24.pl/post/130052,wojna
 • @@@!
  Przypominam, że... 31.03. 2017 w Radzie UE przestanie obowiązywać system nicejski głosowania, a zacznie tylko podwójnej większości i jedynym ogranicznikiem będzie wymóg 62% populacji UE krajów głosujących "za". Po odejściu UK populacja UE wyniesie 441mln. Niemcy, Włochy, Francja, Belgia, Holandia, Austria prawie mają wymagany próg 62%. Polska w tej żydolewackiej UE nie będzie miała nic do powiedzenia. Polexit natychmiast!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930