Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
329 postów 247 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

III RP w okowach wirtualnej rzeczywistości

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niezakłamana rzeczywistość stanowi dokładne odwrócenie przekazu medialnego. To już nie są pokrętne wypaczenia prawdy stosowane przez bolszewików czy nazistów, to już jest diaboliczne odwrócenie PRAWDY i KŁAMSTWA!

Wiele lat temu, tuż po zakończeniu konfliktu jugosłowiańskiego i „wyzwoleniu” przez wojska NATO Kosowa, z wizytą w Prisztinie zjawiła się główna zbrodniarka wojenna tej kampanii, żydówka Madeleine Albright[i]
 
W reportażu telewizyjnym z tej wizyty pokazano ją przemawiającą do tłumów entuzjastycznych Albańczyków zgromadzonych na głównym placu stolicy.   No , tak przynajmniej pokazywał to medialny przekaz wizualny tego programu.  Osobiście nie widziałem w tym nic dziwnego, biorąc pod uwagę fakt, że dzięki niej udało im się oderwać Kosowo od Serbii.  Kamera umieszczona była za jej plecami, powyżej podium, z którego przemawiała.  W pewnym momencie kamerzysta mimowolnie poszerzył kadr i ku memu zdumieniu przekaz wizualny zmienił się diametralnie.  Na pustym placu wokół podium ciasno stłoczonych było kilkudziesięciu klakierów wiwatujących na cześć „zbawczyni”. 
 
Zdarzenie to skłoniło mnie do głębszej analizy funkcjonowania „obiektywnych” zachodnich mediów.  Okazało się, że w okresie  jugosłowiańskiej wojny domowej, główne korporacyjne media zachodu, na wielką skalę, zaangażowały się w „dokumentalną” produkcję ukazującą cierpienia muzułmańskiej ludności z rąk „okrutnych” Serbów, z hollywoodzkim rozmachem inscenizując fikcyjne pogromy i inne „zbrodnie serbskie”.
 
Od tego czasu upłynęło wiele lat i możliwości techniczne, wiedza i doświadczenie „dziennikarzy” wzrosły niepomiernie.  Postępujące zidiocenie zachodnich społeczeństw rozzuchwaliło na dodatek tych medialnych kreatorów.  
 
Jak dalece posunęła się w świecie zachodnim propagacja kłamstwa doskonale ilustruje kampania wyborcza w USA.  Faworytem rządzącej oligarchii, a więc i mediów, jest Hilary Clinton, której „sondaże” przedwyborcze dają przewagę, a jej personel już dziś zaczyna się instalować w Białym Domu.
 
Osobiście nie jestem wielbicielem jej przeciwnika Donalda Trumpa, wzorca bucowatego anglosaskiego miliardera, ale o ile jego można jeszcze rozważać w kategoriach ludzkich, o tyle chorą i obłąkaną Hitlerę (jak ją zwą w USA) Clinton, można jedynie sklasyfikować jako demona, którego rządzący światem szaleńcy potrzebują do naciśnięcia czerwonego guzika atomowego. 
 
Kreowany wizerunek medialny jest dokładną odwrotnością powyżej przedstawionego.  A jak wygląda prawda jeśli chodzi o preferencje wyborcze Amerykanów?  Na to pytanie daje jednoznaczną odpowiedź 2 minutowe wideo ( nie wymagające znajomości języka angielskiego) składające się z niezmanipulowanego materiału filmowego ze spotkań przedwyborczych obu kandydatów.

 
 
 
 
O ile Trump wypełnia swymi zwolennikami stadiony, o tyle zwolennicy Hitlery nie mogą zapełnić pojedynczej sali gimnastycznej.  Jednakowoż zawsze stłoczeni są ściśle wokół podium i to nie z powodu „magnetycznego uwielbienia” dla swej „bogini”.
 
Reasumując, niezakłamana rzeczywistość stanowi dokładne odwrócenie przekazu medialnego.  To już nie są pokrętne wypaczenia prawdy stosowane przez bolszewików czy nazistów, to już jest diaboliczne odwrócenie PRAWDY i KŁAMSTWA!  Przy czym dotyczy to CAŁEGO przekazu medialnego na Zachodzie, a więc i w III RP.  Powyższego przykładu wyborczego użyłem jedynie z tego powodu, że każdy nawet niegramotny może to wizualnie zweryfikować, o ile oczywiście chce ruszyć choć trochę swymi szarymi komórkami.
 
Od ćwierćwiecza, administrująca Polską zagraniczna agentura, dla niepoznaki maskująca się różnymi „barwami partyjnymi” bezlitośnie niszczy Państwo i Naród.  Pod względem zależności od okupanta, III RP przekroczyła już dotychczasowy rekord Generalnej Guberni.  Mało tego, o ile w GG każdy nawet wysługujący się niemieckiemu okupantowi miał tego pełną świadomość, o tyle obecnie nawet bardzo poszkodowany szary obywatel nie wie, że żyje pod bezwzględną okupacją Zachodu.  Bezmyślnie wierzy swym obecnym „patriotycznym władzom”, że jeśli mowa o „okupacji”, to tylko w kontekście niewidzialnej władzy Putina nad III RP, władzy która dziś już rozciąga się nawet na Amerykę, gdyż Trump to nie kto inny jak rosyjski agent. W te monumentalne brednie wierzy bez zastrzeżeń każdy „rozumny” obywatel Polski i Zachodu.  Tym czasem rządzący Polską „patrioci” ściągają do kraju militarną amerykańską okupację, a nawet albańskich muzułmanów w uniformach NATO[ii] , wiedząc dobrze, że do zakutych w kajdany wirtualnej rzeczywistości Polaków i tak nic nie dotrze.
 

[ii] //news.antiwar.com/2016/10/26/nato-confirms-major-buildup-in-eastern-europe 

KOMENTARZE

 • Autor
  "... o ile w GG każdy nawet wysługujący się niemieckiemu okupantowi miał tego pełną świadomość, o tyle obecnie nawet bardzo poszkodowany szary obywatel nie wie, że żyje pod bezwzględną okupacją Zachodu.
  Bezmyślnie wierzy swym obecnym „patriotycznym władzom”

  Tak "patriotycznym" - tylko że według wymogów "patriotyzmu starej daty".

  "...że jeśli mowa o „okupacji”, to tylko w kontekście niewidzialnej władzy Putina nad III RP..."

  Putina wiecznie żywego jak Lenin, czy jak Wielki Brat - tajemnica jest właśnie w tej niewidzialności.
  Ale jakże tu "niewidzialnymi" są również korporacje prywatne i ich "prawo do zysku" (widzialnego), realizowane "po trupach (też widzialnych, choć zwykle przy udziale "niewidzialnych" sprawców).
  Jakże "niewidzialnym" jest tu faszyzm szowinistyczno-ideologiczny relizowany już z satanistycznym "błogosławieństwem" bogaczy tego świata jako korporacjonizm-syjonizm-globalizm - wyposażony w nowe bronie stanu wojny nieustającej, czyli fałszywego pokoju jakimi sa specjalne uprawnienia na mocy zmów antymoralnych korporacji prywatnych i skorumpowanych, oraz zdradzieckich władz państwowych typu "umowa CETA".
  Jakże "niewidzialnym" tu jest szatan - ojciec kłamstwa.
  Jakże "niewidzialnym" jest tu idiotyzm faktycznych satanistów, którzy ulegają samomanipulacji, bo chcą być krzywdzonymi i okłamywanymi, aby mieć wymówkę, że to jednak ktoś jest winny, nie ich nieodpowiedzialność, głupota, tchórzostwo, czy bierność.
  Jakże "niewidzialnymi" są "te monumentalne brednie [w które] wierzy bez zastrzeżeń każdy „rozumny” obywatel Polski i Zachodu" - np. że "Trump to nie kto inny jak rosyjski agent".
 • @miarka 21:47:45
  " Niewidzialne " ,są tylko wziątki . Pozdrawiam.
 • Autor.
  Jeden z najlepszych artykułów jakie ostatnio czytałem o kulisach wyborów w USA.
  Pozdrawiam.
 • Wschodnie media lepsze?
  Ruski parostatek płynie już na Śródziemne. Okadza dymem swych kominów zachodnią zgniliznę. Wczoraj okadził Brytyjczyków, dzisi okadza wody Zatoki Biskajskiej. Mazut podobno bunkrował z samego serca Syberii, prosto z szybu wiertniczego rurą do tanku.

  Jak już "Kuźniecow" okadzi Baleary, Wyspy Greckie i zacumuje gdzieś na zachodzie Śródmorza, to wtenczas wojna się nareszcie zacznie. W wirtualnej rzeczywistości Wschodu "Breżniew" zamienił nazwę na "Kuźniecowa", reszta kacapiego korabia pozostała taka sama i nawet capi od niego całkiem jak za komuny.
 • @Pan podporucznik 07:32:21
  8-)))))
 • Nieprawda.;
  .
  Że, III RP w okowach wirtualnej rzeczywistości.
  Należy naprawić system i wszystko będzie OK:)

  Naturalna, okrutna rzeczywistość po uszkodzeniu, pęknięciem systemu równowagi demokracji.

  Wirtualnej rzeczywistości w takim stanie być nie może, kiedy przez dziurę w systemie demokracji cały majątek Polski, bez zahamowania wycieka.

  Od równowagi 3 władzy, odłączona powietrzem jest 1 władza narodu, dlatego przez szczelinę 25% niby 4 władzy, całe państwo tonie, ale nie wirtualnie, tylko rzeczywiście.

  Dalsze udawanie, że trójka w konstytucji jest liczbą parzystą demokracji, źle rokuje.
 • @Pan podporucznik 07:32:21
  A co masz poruczniku na tego kopcącego kuźniecowa? Widzę , że czasami masz chęć wziąć się za bary z niedźwiedziem. Czujesz się taki silny?. Mnie by Twoja twierdząca odpowiedź dodała optymizmu i nadziei .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031