Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
329 postów 247 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Radosny POPIS w III RP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Najnowszy przykład fabrykowania fikcji stanowi „zamach terrorystyczny” w Orlando , w którym rzekomo zginęło 50 homoseksualistów, a 53 zostało rannych

Kiedy to panowie Kaczyńscy  obejmowali władzę  po swych pierwszych wygranych wyborach, to obiecywali wielkie zmiany pod skrótowym tytułem IV RP.  Jak wiemy z IV RP nic nie wyszło, a PiS zerwał koalicję z LPR i Samoobroną w połowie kadencji.  Cóż było przyczyną tak dramatycznego posunięcia? 
 
Według publicznych deklaracji pana prezesa przyczyną była korupcja i rozwiązłość Premiera Leppera.  Tych gołosłownych oskarżeń nie podparto żadnymi konkretnymi dowodami, a cała sprawa przestała być aktualna w momencie popełnienia samobójstwa na Andrzeju Lepperze.   Jakby jednak nie było, gdyby wziąć za dobrą monetę deklarację prezesa PiS,  wychodziłoby  na to, że dla pana Jarosława większe znaczenie od dobra umiłowanej Ojczyzny, miał rozporek szefa Samoobrony.   Nawet biorąc poprawkę na wyjątkowe przywiązanie prezesa PiS do magisterium kościoła katolickiego, należy uznać jego wybór za naganny moralnie.
 
No ale oczywiście deklarowane przez „polityków” preteksty do takich czy innych pociągnięć, mają taką samą wartość jak ich „programy polityczne” , czyli służą jedynie tumanieniu naiwnych wyborców.  Prawdziwa przyczyna zerwania koalicji pozostanie na zawsze słodkim sekretem pana prezesa. My możemy jedynie spekulować. 
 
Osobiście uważam, że skromne ale autentyczne zapędy reformatorskie Samoobrony i LPR, poważnie zaniepokoiły zagranicznych sponsorów pana Jarosława.  Już na wstępie odszedł od zaakceptowanego scenariusza, czyli rządów POPiS.   W scenariuszu owym nie mogło być mowy o jakichkolwiek działaniach dla dobra Polski, oczywiście poza pustą retoryką.  Także ta kropla przepełniła czarę goryczy sponsorów i zapewne pan prezes dostał wyraźne polecenie służbowe natychmiastowego przerwania tego karnawału polskiej ciemnoty i zacofania w wykonaniu „oszołomów” z Samoobrony i LPR.
 
Kiedy to nasz „wybitny mąż stanu”, Jarosław Kaczyński , po raz drugi poprowadził swych „patriotycznych” bojowników ku wyborczemu zwycięstwu, obietnice były już nieco skromniejsze.  Obiecano jednak powrót do „normalności”.  Tu dygresja;  po zerwaniu przez PiS koalicji z LPR i Samoobroną, „europejska partia” PO wygrała wybory pod hasłem „przywróćmy normalność”.  Ciekawe co jedna i druga „partia polityczna” ma na myśli pod pojęciem normalności?
 
Oprócz bliżej nie zdefiniowanej „normalności” nasi „patrioci” obiecali ścisły sojusz jagiellońskiej III RP z jedynym światowym supermocarstwem, USA….oraz z naszym najbliższym przyjacielem judeo-banderowską Ukrainą.   Na fundamencie tych wspaniałych „sojuszów”, wybitny „minister obrony narodowej” Antoni Macierewicz zadeklarował nawet spełnienie celu swej manii prześladowczej, jakim jest zdemaskowanie sprawstwa Putina w zamachu smoleńskim.  Amerykański „sojusznik” miał dostarczyć tego dowody. 
 
Upłynęło już sporo czasu od powyborczej deklaracji Macierewicza, a „sojusznik”  nie dostarczył wymarzonych dowodów.  Czyżby dlatego, jak niektórzy twierdzą, że zamachu w ogóle nie było?  Amerykanie oskarżają Rosję o wszystkie rzeczywiste i wymyślone zbrodnie tego świata, jak na przykład zestrzelenie malezyjskiego samolotu nad Donbasem, choć wszystkie dowody wskazują na akcję ukraińskiego myśliwca.  Nie ma wątpliwości, że CIA zna przyczyny katastrofy pod Smoleńskiem, a jeśli nie to zawsze może sfabrykować fałszywe wskazujące na Rosję.
 
Najnowszy przykład fabrykowania fikcji stanowi „zamach terrorystyczny” w Orlando[i] , w którym rzekomo zginęło 50 homoseksualistów, a 53 zostało rannych.  Po wyselekcjonowaniu 93 milionów wzmianek internetowych na ten temat, nie można znaleźć zdjęć zabitych lub rannych w szpitalach miejskich.  CNN zaprezentował galerię zdjęć z tego incydentu, która bardziej przypomina fotoreportaż z miejsca ćwiczeń ratowników medycznych[ii] niż z miejsca terroru i nikt się tym specjalnie nie przejmuje; pospólstwo przełknie każde kłamstwo „wolnych mediów”.
 
 Czemu więc CIA  traci taką doskonałą okazję obarczenia smoleńską zbrodnią Rosji?  Przyczyna może być tylko jedna, ona sama współuczestniczyła w tym zamachu i dekonspiracja Rosji, spowoduje odwetową dekonspirację USA przez Putina.
 
No ale nie martwym się!  Nasz najwspanialszy „sojusznik” ma jeszcze wiele asów w rękawie i czas pokarze, jakie nam jeszcze niespodzianki przyszykował. A na razie „Rodacy do boju z Rosją!”.


[i] //www.paulcraigroberts.org/2016/06/20/orlando-wrap-up-paul-craig-roberts/

[ii] //edition.cnn.com/2016/06/12/us/gallery/orlando-shooting/  

KOMENTARZE

 • @Autor
  / Kiedy to panowie Kaczyńscy obejmowali władzę po swych pierwszych wygranych wyborach, to obiecywali wielkie zmiany pod skrótowym tytułem IV RP. Jak wiemy z IV RP nic nie wyszło, a PiS zerwał koalicję z LPR i Samoobroną w połowie kadencji. Cóż było przyczyną tak dramatycznego posunięcia?
  Według publicznych deklaracji pana prezesa przyczyną była korupcja i rozwiązłość Premiera Leppera./
  Odnoszę wrażenie że jedyną misją PIS-u tamtych lat, było zniszczenie a w konsekwencji bezpowrotne usunięcie ze sceny politycznej, dwu względnie pro-polskich ugrupowań: LPR i Samoobrona RP.
  Były to ugrupowania słabe,niewolne od niedostatków (zwłaszcza kadrowych) ale miały szansę na to aby się wzmocnić i stać wiodącymi.
  Przeto nie cierpię PIS-u z duszy całej.Nie ma bardziej antypolskiego ugrupowania niż PIS.Jeśli zastosować porównania botaniczne to może skonstatować że te wszystkie PO SLD PSL to muchomory czerwone -"krzyczą" samym już wyglądem tym samym nie stwarzając złudzeń co do siebie.
  PIS to muchomor sromotnikowy.Okrutnie toksyczny sterczy sobie pośród leśnej ściółki udając poczciwą pieczarkę.Przeto właśnie on-sromotnik, a nie ten nachalnie barwny i piegowaty jest przyczyną największej ilości śmiertelnych zatruć.
  Roman Giertych (niem porwał go w swe chłodne objęcia nihilizm) na zakończenie zdemaskował prawdziwą naturę PIS.Przypomnijmy sobie jak to było : https://www.youtube.com/watch?v=YO4RVzgbeYI
 • @ikulalibal 07:11:07
  Bardzo trafne porównanie. Muszę je sobie zapamiętać.
 • według W. Gadowskiego
  Lepper dostawał info od spec służb rosyjskich i niewłaściwe wykorzystanie tych informacji było przyczyną jego śmierci.
  https://www.youtube.com/watch?v=LxJtf8fag_M

  Potwierdza to przypuszczenia, że wszystko co się dzieje w Polskiej polityce jest sterowane z zewnątrz, a kolejne rządy są na usługach obcych sił.
 • @zadziwiony 14:13:16
  posłuchaj zadziwiony;nim po raz kolejny powołasz się na jakiegoś "świadka" ostrzegaj proszę wzmianką "perora dla leszczy".To oszczędzi czasu rozsądnym.
  "Przyjechał z Państwa Islamskiego"-co to do cholery jest!? nie ma na globusie punktu a nazwie Państwo Islamskie.To nie jest pojęcie geograficzne a polityczne.
  A poza tym co to znaczy "pewien polityk spotkał się z rosyjskim agentem wysokiej rangi.....itd" .Niech to pokaże a nie ględzi.
  Politycy są obserwowani przez państwowe specsłużby i to normalne bo po to one są.A co zaobserwują to nagrają i mają.A nie dość że mają to kiedy zajdzie konieczność pokazują.
  Chcesz zadziwiony,to pokażę ci "sekretne" nagrania co poniektóry opozycyjnych ruskich polityków ze spotkań z agentami obcych specsłużb.Chcesz? jesteś zainteresowany? jest ich pełno ja YT bo użytkownicy ściągają se je z TV gdzie te filmy mają "premiery"
  A skoro już o tym mową to od czasu do czasu o głośniejszych "premierach" zająknie się i nasze medium,ale ty poczytaj jak się "zająknie"
  http://telewizjarepublika.pl/seks-skandal-w-rosji-opublikowano-nagranie-znanych-opozycjonistow,31582.html
  Skupili się na seksie choć doskonale wiedzą że skandalem był nie seks ale treść rozmów jakie prowadzili.
  Tak że jak widzisz zadziwiony;każde specsłużby są na tyle sprawne aby "udokumentować" sekretne sprawy każdego polityka.Nie ma zatem powodu abyśmy musieli wierzyć publicystom "na słowo".Niech Gadomski pokaże dowody albo spada ze swoimi wykładami dla leszczy.
 • @ikulalibal 15:28:40
  Nie musisz mi tłumaczyć zawiłości i intryg politycznych. Nie występuję przeciwko Lepperowi, a jedynie podaję pewne informacje które mogą , ale nie muszą być prawdziwe. (Tak samo jak Twoja ocena sytuacji). Faktem jest , że miał wiele informacji kompromitujących znacznych polityków i z pewnością dostał je ze służb. (Nie wiem jakich, ale z pewnością były to służby zainteresowane rozbiciem jakiegoś układu. W czyim to było interesie - nie wiem.)
  Możesz wierzyć określonym politykom, ja nie wierzę żadnemu, albowiem nie poszli tam służyć państwu i narodowi , a realizować własny"biznes". Do tej pory, żadna siła polityczna nie przekonała mnie , że jest inaczej.
 • @zadziwiony 19:05:21
  Słuszne obserwacje. Sytuacja jest taka, ponieważ nawet ludzie wchodzący do polityki z dobrymi intencjami, są przekupywani lub zastraszani, a w przypadku gdy się nie ugną, giną jak Lepper.

  Służby załatwiają tez swoich podopiecznych, gdy z jakichś powodów stają się niewygodni (np. Geremek, Lech Kaczyński). Służby tak jak bankierzy, którym w ostatecznym rozrachunku służą, to część świata przestępczego, jedynie formalnie sankcjonowanego przez "prawo". a w światku przestępczym nie ma sentymentów!

  Również sytuacje, kiedy zabiją komuś bliską osobę (np. brata bliźniaka) a on dalej im wiernie służy, nie są ewenementem. W źydokomunie, pomocnicy Stalina jeszcze wierniej i gorliwiej mu służyli, gdy unicestwiał im członków rodzin (np. Mołotow).
 • @dr nowopolski 22:18:42
  Andrzej Lepper jeździł na Ukrainę i Białoruś w sprawie zniesienia sankcji na polską żywność. Po powrocie z tych krajów opowiadał, że tam nie jest tak źle, jak przedstawia się w Polsce.
  Tak samo opowiadał Aleksander Małachowski.
  Też mu się dziwnie pomarło.
 • @dr nowopolski 22:18:42
  /1) Służby tak jak bankierzy, którym w ostatecznym rozrachunku służą, to część świata przestępczego
  2) W źydokomunie, pomocnicy Stalina jeszcze wierniej i gorliwiej mu służyli, gdy unicestwiał im członków rodzin (np. Mołotow) /

  Napisałeś dwa zdania a ja, żeby udowodnić iż zawierają fałszywą tezę muszę napisać minimum kilkanaście zdań.Czy to z punktu widzenia wydatkowania intelektualnej energii opłacalne? oczywiście-nie.Ale ja nie pies Husky i mogę sobie na pewne "rozrzutności" pozwolić. :)
  Perle Mołotow została aresztowana i osądzona słusznie.Z polskiej wikipedii:
  "21stycznia 1949 aresztowana. Oskarżono ją o to, że "w ciągu szeregu lat utrzymywała przestępcze kontakty z żydowskimi nacjonalistami"[1]. Za "szpiegostwo na rzecz syjonistów" 29 grudnia 1949 została skazana przez Kolegium Specjalne Ministerstwa Bezpieczeństwa Państwowego ZSRR na 5 lat zesłania."
  To zawiła sprawa ale postaram się ją streścić w telegraficznym skrócie:
  w 1914r jakby w przeczuciu "czegoś", powstaje organizacja American Jewish Joint Distribution Committee https://en.wikipedia.org/wiki/American_Jewish_Joint_Distribution_Committee
  W 20-stych latach organizacja owa podpisuje z ZSRR a konkretnie z ekipą trockistowska,umowę zgodnie z którą za sumę 1.5 miliona $ od JDC
  władze zobowiążą się do ustanowienia na terytorium ZSRR "republiki żydowskiej".Po ,"nie do końca ostatecznym rozwiązaniu kwestii trockistowskiej" w 1934r na Dalekim Wschodzie powstaje Żydowski Obwód Autonomiczny https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBydowski_Obw%C3%B3d_Autonomiczny Stalin uważa że ZSRR z JDC są kwita.Ale JDC tak nie uważa i kiedy wybucha wojna powraca do umowy,są nawet skłonni jeszcze coś dorzucić za co rychłe drożenie projektu "Krymska Kalifornia". https://www.google.pl/search?q=%D0%94%D0%B5%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F+%D0%BA%D1%80%D1%8B%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%85+%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B0%D1%80++%D0%9F%D0%B5%D1%80%D0%BB+%D0%9C%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B2&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=8gNqV9vCAc6v8wej6bagBA#q=%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BA%D1%82+%C2%AB%D0%9A%D1%80%D1%8B%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F+%D0%9A%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BD%D0%B8%D1%8F%C2%BB
  Najogólniej rzecz ujmując; Amerykańscy Żydzi chcieli aby Żydowski Autonomiczny Okręg powstał na Krymie.A nie dość że chcieli, to wywierali naciski poprzez liczne organizacje w tym Żydowski Komitet Antyfaszystowski https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBydowski_Komitet_Antyfaszystowski
  I właśnie w taką żydowsko-amerykańską (a de facto) syjonistyczną aktywność włączyła się towarzyszka Perle Mołotow ( z domu Karpowska) nota bene siostra Sema (Samuela) Karpowskiego obywatela USA zatrudnionego w "sektorze bankowym" i przez istny przypadek również aktywisty Jewish Joint Distribution Committee.
  ----------------------------------------------------------------------------------------
  Jak widzisz dr nowopolski,nie jest prawdą że; specsłużby ZAWSZE działają na szkodę państwa i "w ostatecznym rozrachunku służą bankierom"
  Natomiast prawdą jest i to udowodnioną przez smutne historyczne fakty,że kto chce zniszczyć państwo na początek dezintegruje jego specsłużby
 • Asy POPiSu w rękawie
  .
  „Nasz najwspanialszy „sojusznik” ma jeszcze wiele asów w rękawie “, wyszkolonych zrestzą przez służby jeszcze w czasach niewinnego NSZZ

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/09/kolonia-usa.html

  Czyż można się dziwić, że po zwycięstwie tzw. „transformacji ustrojowej“ tak żarliwie przytulają się do łona władz imperium ?

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/01/fh.html#Polska

  Kontynuują po prostu piękną polską tradycję patriotycznych Targowiczan.

  Misterium „magisterium kościoła katolickiego“, chodzi o błogosławioną i uświęconą hierarchię kościelną, polega na tym

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/cc.html#Usmiech

  że ona też służy wiernie interesom.

  - https://www.youtube.com/watch?v=2JlqE5UYsa8

  zgodnie zresztą z biblijnym przykazem talmudu:

  „Goj ma służyć.”
 • @ikulalibal 08:00:34
  "Jak widzisz dr nowopolski,nie jest prawdą że; specsłużby ZAWSZE działają na szkodę państwa i "w ostatecznym rozrachunku służą bankierom"
  Natomiast prawdą jest i to udowodnioną przez smutne historyczne fakty,że kto chce zniszczyć państwo na początek dezintegruje jego specsłużby"

  Powyższe stwierdzenie jest słuszne i oczywiste. W autentycznym państwie prawa są one niezbędne, jak służba zdrowia czy wojsko. W mym komentarzu użyłem po prostu skrótu myślowego, bo poniższa uwaga:

  "Służby tak jak bankierzy, którym w ostatecznym rozrachunku służą, to część świata przestępczego, jedynie formalnie sankcjonowanego przez "prawo". a w światku przestępczym nie ma sentymentów!"

  dotyczy tylko i włącznie "zachodnich demokracji" czyli NWO (nowego porządku światowego", którego III RP jest niestety integralną częścią.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031