Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
341 postów 261 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Na drodze do społecznego olśnienia w III RP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Moment, w którym okupacyjne „elity” IIIRP (nie ważne czy pod szyldem PiS, czy PO) wkroczą na drogę siłowego rozwiązywania społecznych i politycznych problemów, będzie stanowić początek ich końca.

 Sporo rozgłosu, zarówno w III RP, jak i na świecie  spowodowało aresztowanie[i] Mateusza Piskorskiego, przywódcy opozycyjnej partii Zmiana, pod absurdalnymi zarzutami szpiegostwa dla Rosji i Chin.

 
Trafną tego analizę, z globalnej perspektywy, przynosi artykuł Jafe Arnolda[ii] pt. „Geopolityka represji-atak na Zmianę jest atakiem na Europę.”  Autor obiektywnie i precyzyjnie kreśli geopolityczny szkic Europy, ze szczególnym uwzględnieniem III RP i pozostałych wschodnioeuropejskich kolonii Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych.  Jak sam niedawno pisałem[iii], również Arnold zauważa „subtelny” moment transformacji „miękkiej” okupacji III RP, na jej „twardą” wersję.  Aby jednak prawidłowo ocenić ten zwrotny moment w historii III RP, trzeba być Polakiem i dobrze znać mentalność swoich współobywateli.   


 
 
Zawsze naiwnemu „Polakowi-Katolikowi”, można łatwo wmówić, że co prawda żydowska żona „prezydenta” III RP, jak i cała reszta marionetkowego reżimu, być może nie tak zupełnie służy polskim interesom,  ale najważniejsze jest to że ta „pierwsza dama IIIRP” prawidłowo zachowuje się podczas przyjmowania Komunii Świętej.   Można wmówić, że w obecnej sytuacji nie ma ważniejszego zadania dla Polski i Polaków ponad wojnę z Rosją i „pogonienie kacapa za Ural”.  Nie można jednak na nim stosować fizycznego przymusu.  Lekcję tego otrzymał zarówno niemiecki okupant w Generalnej Guberni, jak i komunistyczny w „Polsce Ludowej”. 
 
Moment, w którym okupacyjne „elity” IIIRP (nie ważne czy pod szyldem PiS, czy PO) wkroczą na drogę siłowego rozwiązywania społecznych i politycznych problemów, będzie stanowić początek ich końca.  Oczywiście naiwnością byłoby przypuszczenie, że obywatele III RP będą w stanie pozbyć się okupanta za pomocą fizycznego oporu.  Polskojęzyczni zdrajcy, którzy od ćwierćwiecza wdrażają zachodnią okupację Polski, zmuszeni jednak będą wesprzeć się na siłach zewnętrznych, takich jak amerykańskie, czy niemieckie wojska NATO. Otworzy to oczy nawet najgłupszym mieszkańcom IIIRP, ostatecznie kompromitując zarówno „polskie elity”, jak i spełniającą w tej zbrodni  przeciw Narodowi Polskiemu rolę „anestezjologa”, hierarchię kościelną.  „Król jest nagi!”  stanie się to oczywiste, nawet dla najgłupszego z głupich. 
 
Jaki będzie ostateczny rezultat owego „społecznego olśnienia”, zależeć będzie od tego czy waszyngtońskim zbrodniarzom uda się wystarczająco szybko pchnąć Polaków i innych wschodnich Europejczyków do otwartego konfliktu z Rosją.
 

KOMENTARZE

 • @
  kuriozalne założenia , od 27 prawie lat za każdym razem w wyścigu do zarządzania Polską stają zdrajcy i okupanci czyli nie ma żadnych innych , polskich ośrodków zdolnych do przejęcia władzy bo w tej rywalizacji wolimy wybierać tych zdrajców i okupantów , dbających jedynie o interesy żydów i Ameryki ,w takim razie do kogo tu mieć pretensje ,że ci nasi polscy patrioci jakoś nie potrafią zachęcić nas czyli tych , którzy chętnie im umożliwią zarządzanie Polską , jak to jest ,że ci zdrajcy i okupanci to potrafią ? a tego Piskorskiego "zapudłowali" całkiem słusznie , nawet gdyby nie był żadnym szpiegiem , za samą sympatię do "kacapskiego "reżimu taki kilku miesięczny pobyt może go nieco ostudzić i zniechęcić do zachęcania innych
 • @puuuq 16:26:50
  No a tych za "sympatie" do usraelskiego reżimu to co ?
  Wiem, sami siebie mają aresztować, koło się zamyka, ale faktem jest, że jest problem z Naszymi Polakami, zawsze jakieś są kłody czy to mentalne czy zewnętrzne, My jesteśmy, tylko qnva go mać, co lub kto stoi Nam na przeszkodzie, w sumie sobie już odpowiedziałem, nie to nie może być prawdą co mówił szwab bismarck o Polakach, jak to rozgryźć ?
 • Do @provincjał 16:43:10
  Za samą sympatie do Izraela i żydo-USA tacy puuuuq dostają ciepłe posadki lub reklamy za 50-100 tys !!!
  !
  Ireneusz Tadeusz SŁOWIANIN LACH ! Polska Krajem NEUTRALNYM
 • @puuuq 16:26:50
  8-))
 • Autor
  Przed olsnieniem nurtuje mnie ostatnio -czy Kaczyski ma testera zywnosci? i jak mozna sie zabezpieczyc przed spozyciem np. polonu.
 • @ele 18:52:46
  to na samych sympatiach da się tyle wyciągnąć ?ciekawe skąd to wiesz ,bo ja jestem tylko skromnym rzemieślnikiem,dlatego takie kwoty mógłbym ewentualnie wygrać w toto - lotka , gdybym grał
 • Będzie jeszcze "ciekawiej"- "zmodyfikowana" antypolska ustawa 1066 wprowadzona przez PiS gardłujące o suwerenności Polski...
  Prezydent Duda podpisał ustawę nadającą obcym wojskom uprawnienia Sił Zbrojnych RP(takich praw nawet za tzw. komuny Armia Czerwona stacjonująca w Polsce nie miała. To zwykła zdrada! Dlatego nie likwidują peowskiej ustawy 1066!)..Prezydent Polski Andrzej Duda podpisał w czwartek nowelizację ustawy o zasadach pobytu i przemieszczania się wojsk obcych na terytorium RP. M.in. nadaje ona siłom obcych państw takie same uprawnienia jak te, które przysługują polskiej armii. Projekt ustawy o zmianie ustawy o zasadach pobytu wojsk obcych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz zasadach ich przemieszczania się przez to terytorium został przedłożony przez ministra obrony narodowej. Zgodnie z nowelizacją, decyzję podejmie prezydent na wniosek ministra obrony, po uzyskaniu zgody premiera. W procedurze nie uwzględniono parlamentu. W zgodzie zostanie określony cel pobytu, zakres uprawnień obcych wojsk oraz okoliczności mające znaczenie dla obronności Polski. Ustawa reguluje też zasady użycia broni przez obce wojska na terytorium RP. Nowelizacja umożliwia obcym wojskom, „głównie NATO i Unii Europejskiej”, prowadzenie operacji wojskowych (inne niż ćwiczenia) w czasie pokoju na terytorium Polski. Wprowadzenie tych regulacji jest konieczne ze względu na pogarszający się stan bezpieczeństwa w sąsiedztwie Polski i pozostałych państw Europy Środkowo-Wschodniej - wynika z komentarza do nowelizacji ustawy zamieszczonego na początku marca na stronie internetowej polskiego rządu. Powinno to odstraszać i zniechęcać potencjalnego przeciwnika do podejmowania działań wojskowych w Polsce, skoro w każdej chwili może nastąpić reakcja militarna ze strony społeczności międzynarodowej – uzasadniają zmiany polskie władze.
  Ps..Pan prezydent Putin wije się już ze strachu i ze śmiechu!.. http://imagizer.imageshack.us/a/img921/7225/PqedcA.gif
  Ciekawe co Rosjanie zrobiliby z Prezydentem Putinem, gdyby coś takiego podpisał? "Prowadzenie operacji wojskowych (inne niż ćwiczenia) w czasie pokoju na terytorium Polski". Jeżeli te obce wojska zostaną wykorzystane kiedykolwiek na terytorium RP, to tylko do pacyfikacji niezadowolonych Polaków albo oderwania Ziem Zachodnich na rzecz Niemiec. Czy to oznacza, że jeśli policja i pozostałości polskiego wojska nie dadzą sobie rady z buntem społecznym, zostaną użyte wojska NATO? No, to już jesteśmy dosłownie w czarnej dupie!!!

  PsII..To bardzo poważne przestępstwo, to zdrada Polaków panie prezydencie i PiS!! Jak mówiłem onegdaj Polski nie ma, pozostało tylko logo. Mało było jednego okupanta to teraz będzie drugi. Jak widać PiS jest konsekwentny! Najpierw "Uchwała o umacnianiu Niepodległości Polski" a później decyzja na którą nigdy nie poszedł PRL w czasach Układu Warszawskiego! Gratulacje dla PiS! Teoretycznie Polska już nie istnieje. PiS jest tylko administratorem terytorium zależnego. "Międzynarodowa społeczność" czytaj Polko, Polaku żydowski kapitał..Nawet za czasów PRLu wojska ZSRR nie miały takiego prawa jak terroryści z NATO = North Atlantic Terrorist Organization. Cieniaski z PiS'u. Jaruzelski wprowadził stan wojenny polską armią bez pomocy sojuszników (Rosjan), oni muszą ściągać posiłki z zewnątrz. Wstyd. Tak wygląda walka o suwerenność w wydaniu peowskopisowskim. No i jak ta Szydło teraz wygląda z gębą pełną frazesów o suwerenności? Już tu brak słów! Czego Polacy doczekali się, to nawet jest obrzydłe chamskie i zdradliwe. Teraz to jesteśmy popychadłem, pośmiewiskiem, bez żadnej godności narodem niewolników. W połączeniu z TTIP ta ustawa całkowicie odda Polskę pod buta USA.... Armie Polską a raczej to co z niej zostało się rozwiąże a zastąpi się ją innymi wojskami. o już koniec Polski, pozostała tylko nazwa i fikcyjne granice na mapie, nasza burzliwa historia właśnie się zakończyła, pod kopytem żydowskiej bestii, agonia ustała, puls niewyczuwalny teraz już tylko rozszarpywanie zwłok przez padlinożerców o zakrwawionych ryjach, odgłosy rozszarpywanego mięsa i łamania kości, koniec pierdolenia o demokracji i wolności....Gubernator Hans Frank blisko 5 lat walczył o zalegalizowanie obcych wojsk w Polsce, a tu patrz, prezydentowi Dudzie tylko pół roku wystarczyło. Ja go rozumiem, polskie wojsko mogłoby odmówić mordowania narodu, albo i skierować broń przeciwko okupantowi z Magdalenki, a na obcych prezydent może liczyć, opozycja też nie protestuje, przecież oni z tego samego matecznika, tylko koryto im się czasowo oddaliło. Następny kurwi zdrajczy polityczny szachowy ruch który odbiera Polsce dużą część suwerenności zabezpiecza, tą hołotę przed pociągnięciem ich do odpowiedzialności i usunięcia ich z posad rządowych. Państwo Polskie już tak zdebilowaciało, że dopuszcza już wszystko co jemu wrogie i co go niszczy, najwyraźniej wolą ludzi jest być ponownie rozebranym i być niewolnikiem pieniężnym u żydowskiego pana. Stąd dla zamydlenia oczu urządzono w sejmie pokazówkę "suwerennościową" PiSu. Mordy tych grabarzy Polski mogliśmy zobaczyć na fotografii z Rędzikowa przy wkopywaniu kamienia...grobelnego . Upolowali już Piskorskiego i nagonka za Polakami się rozkręca. Turysta Kaczyńskiego jest już po podpisaniu tej ustawy politycznym trupem, nowelizacja ustawy o IPN też czeka na jego podpis, ale tam jest zapis o odtajnieniu zbioru Z, po co się prezydencie Duda spieszyć co?, niech ci co w nim są jeszcze pośpią spokojnie...mogą się przydać?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031