Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
347 postów 274 komentarze

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

O kobietach III RP i nie tylko

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Od wieków Żydzi parali się na wielką skalę handlem żywym towarem i prostytucją. Do dnia dzisiejszego dostarczają oni do domów publicznych zachodniej Europy, Izraela i krajów arabskich setki tysięcy kobiet, głównie z krajów słowiańskich.

 

Władza światowej oligarchii, na obszarze krajów cywilizacji łacińskiej, osiągnęła obecnie swe dotychczasowe apogeum, ale jej przemożne wpływy na społeczeństwa tego kręgu kulturowego datują się na wieki.
 
Najważniejszym narzędziem w rękach oligarchów były i są pieniądze. Aby jednak złamać i w pełni zamienić gojów w niewolników, należy ich odczłowieczyć. Dopiero wtedy triumf plemienia żmijowego będzie zupełny i trwały. Ponieważ fundament każdego narodu stanowią kobiety, odpowiedzialne za prokreację i rodzinę – podstawową „cegiełkę” każdej społeczności, nie należy się dziwić, że to przeciw nim skierowane było i jest główne uderzenie.  Tłumaczy to, dlaczego od wieków Żydzi parali się na wielką skalę handlem żywym towarem i prostytucją. Do dnia dzisiejszego dostarczają oni do domów publicznych zachodniej Europy, Izraela i krajów arabskich setki tysięcy kobiet, głównie z krajów słowiańskich.   Asystują im przy tym gorliwie, inni Semici, Arabowie, oraz pozostała reszta muzułmanów. Izrael i Arabia Saudyjska są największymi centrami „przemysłu seksualnego”, choć o ironio w Arabii jest on prawnie zakazany.
 
Truizmem jest stwierdzenie, że kobiety w znacznym stopniu różnią się od mężczyzn cechami fizycznymi i umysłowymi. Nie ma wątpliwości, że nie jest to dzieło przypadku, ale świadome działanie Pana.   Z sobie tylko znanych powodów poskąpił on kobietom rozumu i analitycznej inteligencji, nie zawsze też obdarza je urodą czy wdziękiem, nigdy jednak nie skąpi im naturalnego ciepła, opiekuńczości i delikatności. Co więcej każda próba „przebudowy” kobiet i dostosowania ich do „nowych wymogów cywilizacyjnych”, powodowała patologię, w postaci wytworzenia kobiet-potworów, wyzbytych jakichkolwiek hamulców, niebezpiecznych dla otoczenia i samych siebie, nie wspominając już o całkowitej ich bezużyteczności do celów zaplanowanych dla nich przez naturę. Żaden, nawet najbardziej zdegenerowany mężczyzna nie dorówna nigdy „wyzwolonej” kobiecie w tworzeniu zła i patologii.
 
W charakterze ilustracji można by tu przedstawić „osiągnięcia” Rosji bolszewickiej w tym zakresie. Równie katastrofalnymi, choć bardziej zakamuflowanymi, są rezultaty osiągnięte w tej dziedzinie przez Stany Zjednoczone. W latach 70-tych ubiegłego stulecia, amerykańskie kobiety zmuszone zostały do masowego zasilenia „rzesz pracowniczych” USA. Warunki pracy w amerykańskich instytucjach i przedsiębiorstwach, nigdy do łatwych nie należały. Aby przetrwać i awansować, należało wykazać się nie tylko ogromną pracowitością, ale przede wszystkim żelazną odpornością psychiczną i wręcz brutalną przebojowością. Kobiety amerykańskie przystosowały się do tych wymogów bardzo dobrze. 
 
Pamiętam, że na początku kontakty z profesjonalnie „umundurowanymi” Amerykankami, witającymi mnie sztucznym uśmiechem, drapieżnym naprężeniem sylwetki i zimnym spojrzeniem, mocno mnie krępowały. Sprawę pogarszał fakt, że zawsze trzeba było uważać, by nie pozostać sam na sam z młodą pracownicą, bo bez świadków, można było łatwo zostać oskarżonym o „molestowanie seksualne”. W zawodach, takich jak lekarze, do rutyny należy przebywanie z pacjentką jedynie w obecności asystenta medycznego. Nawet jednak w większej grupie, np. na zebraniu, w odniesieniu do kobiet, rozważnym jest takie dobieranie sformułowań, by nie móc zostać oskarżonym o „seksizm” (sexual bias). Rezultatem tej tresury jest to, że rodowici Amerykanie wręcz ze strachem, a często nienawiścią odnoszą się do swych kobiet. Dotyczy to zwłaszcza tych rozwiedzionych. Przy czym rozwody są tak powszechne, że nierozwiedzeni rodzice mają kłopoty ze swymi pociechami, które z płaczem przychodzą do domu ze szkoły skarżąc się, że tylko one jedne w klasie nie mają rozwiedzionych rodziców. W amerykańskich warunkach sytuację ratuje fakt ogromnej emigracji do tego kraju, zwłaszcza kobiet z orientu, z którymi to Amerykanie nagminnie się żenią, ceniąc ich kobiecość i fakt, że wiedzą gdzie jest ich miejsce w rodzinie.
 
W III RP całe młode pokolenie (obie płcie) zostało przez koszernego okupanta, dokumentnie zdemoralizowane, pozbawione nawet elementarnej wiedzy o Polsce i swych własnych korzeniach. Zrobiono z niego ignorantów, którzy po ukończeniu tandetnych „uczelni” zreformowanych na zachodni wzór, posiadają zero autentycznej wiedzy.  Kobiety wytresowano dodatkowo w sztuce łowienia zagranicznych mężów lub „partnerów”. W tresurze tej zastosowano „kryterium ekonomiczne”, wspomagane rasowym (tzw. Multi-kulti). Według tego systemu, najatrakcyjniejsi są zachodni Europejczycy (Niemcy, Anglicy, Włosi, Francuzi, itd.), bo ich stopa życiowa jest najwyższa. Natomiast Arabowie - według treserów – to najczęściej „szejkowie naftowi” mogący zapewnić swym wybrankom wspaniałe warunki w swych haremach. Pozostała biedniejsza część muzułmańskich emigrantów i „studentów”, ma do zaoferowania odmienność kulturową, która wzbogaci niewątpliwie życie każdej kobiety, zwłaszcza takiej, która została odcięta od własnych korzeni, a z „polskiej kultury” znane są jej jedynie wydawnictwa pokroju „Wysokich Obcasów”. Polscy mężczyźni są natomiast nieciekawi i biedni. Przy czym „polskie panie”, nie mają zwyczaju analizować faktów, ze względu na wspomniane wyżej przymioty swej inteligencji. Nie patrzą, czy ten Polak być może jest zamożnym intelektualistą, podczas gdy napotkany Arab ma jedynie namiot na pustyni, a Hindus nie zajmuje się filozofią buddyjską, ale sutenerstwem. Nie, jak suki, idą one na węch. Zresztą szkoda czasu, każde opóźnienie w „zakochaniu się ”może wykorzystać czyhająca w pobliżu koleżanka!
 
Podczas niedawnej podróży pociągiem, w swej naiwności, zaoferowałem młodej kobiecie włożenie ciężkiej walizki na półkę. Zamiast odpowiedzi, obrzuciła mnie ona wyjątkowo pogardliwym spojrzeniem, które można było odczytać jak: „ty stary śmieciu, ośmielasz się mnie podrywać?!”. Rozejrzała się po przedziale i po chwili wahania poprosiła o tą przysługę siedzącego w drugim końcu dwudziestoparoletniego rówieśnika. W przedziale, jak na nieszczęście nie było obcokrajowców. Od tej pory, w swych podróżach koleją, na widok wchodzących z ciężkimi tobołami kobiet, starych i młodych, odwracam się do okna i niech się same szamoczą ze swym „bogactwem”. Taki drobny rewanż w stosunku do kobiet, będący oczywiście niczym w porównaniu z nieszczęściami, jakie ściągają one na siebie w pogoni za „światowymi sukcesami”. Przy czym, nie sądzę by te zdziczałe samice warte były jakiegokolwiek współczucia.
 
Współczucie należy się natomiast naszej Ojczyźnie, która w wyniku działań „pedagogicznych” okupanta, pozbawiona została możliwości zastępowania pokoleń, a więc szansy biologicznego przetrwania.

KOMENTARZE

 • @
  Cóż. Z przykrością potwierdzam wiele z tych spostrzeżeń, a dyskusja u mnie na blogu w temacie - potwierdza wskazane cechy kobiet.

  Zatem. Jesli tworzyc wizję przyszłości , to należy mieć podejście elitarne. Czyli, że zaczynamy od niewielkiej grupy, ale w pełni uświadomionych osób.
  Drugie, że nie robimy tego z kobietami, a dla kobiet.
  Myslę, że z czasem, kobiecą intuicją i węchem - znajdą właściwy trop.

  Ale też nasz zadanie nie jest łatwe. Trzeba rzeczywiście przedstawić atrakcyjny model rodziny. Dla normalnych kobiet, które chcą normalnie żyć.
 • ------------ odezwali się - ech
  [Z sobie tylko znanych powodów poskąpił on kobietom rozumu i analitycznej inteligencji, nie zawsze też obdarza je urodą czy wdziękiem, nigdy jednak nie skąpi im naturalnego ciepła, opiekuńczości i delikatności.]

  --- na całe szczęście ! mówią to już stare ciule bez wpływu na przyszłość .
 • @Nibiru 02:19:04 -Niestety wyszedłbyś na tym jak Zabłocki.
  -Ale widzę, że tak samo jak te kobiety, które zdają się na węch nie masz pojęcia o tym jakie zdanie o kobietach mają ci poganiacze. -niektórzy z nich nawet uważają, że kobieta nie ma duszy. -więc jak kazdy rodzaj bydła została stworzona ku wygodzie i dla przyjemności mężczyzny. -W handlu; - jak każdy towar...można kupić za kozę czy wielbłada. -Towar uzywany lub niższej marki (TU: -Brzydki lub stary) traci oczywiście na wartości. -Jeśli oddał byś się za darmo, tym bardziej będziesz potraktowany jak szmata. -(Nie masz córki na sprzedaż?)
 • chazaro-mongoły "bracia mniejsi" goyow
  http://www.bibula.com/?p=814

  http://wolna-polska.pl/slowianskie-niewolnice-w-rekach-zydowskich-panow/niewolnictwo-seksualne-rosnacy-handel-w-izraelu


  http://www.eioba.pl/a/3vi0/niewolnice-izraela


  http://gazetawarszawska.com/judaizm-islam/260-islamisci-sprzedaja-porwane-dzieci-do-izraela

  jak "fajnie" jest w Izrahellah w/g hartmana

  http://www.iphils.uj.edu.pl/~j.hartman/izrael.php
 • @kfakfa 08:12:18
  https://www.youtube.com/watch?v=vd5NjZ4VYNU

  https://www.youtube.com/watch?v=6J5HP9p4jKY

  https://www.youtube.com/watch?v=xruKP7KOiKc
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:27:58
  To prawda, że nie jest łatwo, zwłaszcza biorąc pod uwagę awersję do poznania i zaakceptowania prawdy o sobie. Mam tu na myśli całe społeczeństwo i wszystkie prawdy, a są one bardzo nieprzyjemne. Bez zaakceptowania faktów nie można się reformować. Zaś obywatele III RP przyjęli taktykę, że fakty dla nich nieprzyjemne po prostu nie mają miejsca.

  Taka strategia jest bezstresowa, ale prowadzi do samounicestwienia. Dlatego też tak gorliwie jest wspierana przez okupanta.

  Pozdrawiam
 • @ninanonimowa 22:32:33
  Miła Pani,

  Aby mieć wpływ na przyszłość, trzeba mieć rozum i doświadczenie. W III RP rozreklamowano ideę "młodych wykształconych z dużych miast", lub jak kto woli "pokolenia JP2" (dotyczy to obu płci).

  Trzeba być kompletnie ślepym i głuchym, by nie zauważyć totalnego zezwierzęcenia i pełnego zidiocenia tego pokolenia. Wystarczy przejść się na "uczelnie" i posłuchać ich "konwersacji". Jest to efekt przemyślanego działania okupanta.

  Są więc dwie alternatywy, albo słuchać starszych mądrzejszych, albo iść dalej na pasku okupanta ku ostatecznej zagładzie.

  Co jest z korzyścią dla społeczeństwa jest oczywiste. Nota bene w normalnych zdrowych społeczeństwach strategią państwa kierowały "rady starszych" a nie "rady młodych wykształconych". czy też "rady panienek z burdeli". Tak to jakoś bywało.

  Jak mniema, uważa się Pani za osobę inteligentną i z tego powodu obrażoną.

  Jeśli jest to zgodne z prawdą, to zamiast "odgryzać się" zaczęłaby Pani współpracę.

  A tak na marginesie. Tak już jakoś Stwórca ustanowił, że mężczyźni pozostają przeważnie pełnosprawni do końca swych dni w każdym aspekcie, w przeciwieństwie do kobiet. Jedyne co zwykle wzrasta z wiekiem u mężczyzn, to potencjał intelektualny i doświadczenie.

  Ponieważ okupant doskonale sobie z tego zdaje sprawę to rozpowszechnił w III RP teorię jakoby to "młodzi wykształceni" byli solą tej ziemi a nie dojrzali mężczyźni.

  Taka jest gorzka ale prosta prawda.

  Na Pani miejscu modliłbym się by "stare ciule", jak to Pani kulturalnie określa, mieli wpływ na przyszłość, bo w przeciwnym wypadku nikt w tym kraju jej mieć nie będzie.
 • @dr nowopolski 10:27:45Jak mniema, uważa się Pani za osobę inteligentną i z tego powodu obrażoną. //
  -Może i "mniema" -:))). -Lecz to mniemanie nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Raczej to: http://m.neon24.pl/3de8dab1d4ce6e6347dfb0da1394d28c,1,1.jpg
 • @All
  nie ma rady, trzeba toto na powrót zacząć traktować jak inwentarz i na początek zapędzić do kuchni. I koniecznie nie zapomnieć o zapięciu łańcucha.

  Po latach doświadczeń powiem tak: trzymanie psa na łańcuchu, to barbarzyństwo. Łańcuch dla kobiety to konieczność - a nawet dobrodziejstwo: przywraca właściwe proporcje światu, którego ona i tak nie ogarnia.

  Oczywiście są wyjątki - ale też tak - jako wyjątki - winny być traktowane. Z tego, że jest kilka fantastycznych jako ludzie kobiet nie wynika że wszystkie są takie.
 • @Andrzej Tokarski 14:51:07 -Za późno!
  -Pies kondycjonowany od małego uważa łańcuch za coś normalnego i nie protestuje, natomiast przywykły do biegania samopas, wzięty na łańcuch w dorosłym życiu wścieka się i szarpie łańuch na wszystkie strony, by się urwać. To somo dotyczy próby ujeżdżania starego dzikiego konia. (trudna to więc sprawa, ale jak to mówią, lepiej późno, niż wcale. -Najgorsze to to, że są "litościwe" dusze, które czniąc dywersję nie pozwalają wziąć psa na łańcuch , lub spuszczą go ze smyczy, by poczuł się "wolnym". :)))
 • @Andrzej Tokarski 14:51:07
  Te fantastyczne jako ludzie, to jak mnie mam (celowo), Grodzka, Środa, Nowacka, a u nas nana i ninanimowa?
  (Jestem wystarczająco złośliwy?)

  PS. A nie zauważyli Panowie, że nasze Panie ZAWSZE są od nas mądrzejsze?
  Zawsze pouczają. A jak czegoś nie rozumieją to podsyłają link do jakiegoś sążnistego opracowania. Niech taki sobie nie myśli, że jest mądry - niech się uczy.
  To też metoda.
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:18:45 @Andrzej Tokarski 14:51:07
  Na uwagę zasługuje fakt, że ja równie ostro krytykuję mężczyzn, i ani sam, ani nikt inny z mężczyzn nie uważa się za obrażonego. Natomiast panie uważają za swój obowiązek własnymi piersiami bronić "znieważanych" prostytutek. Przy założeniu, że same nimi nie są, nie powinny się tak denerwować, i używać swych piersi do celów przez Stwórcę wyznaczonych, a nie do "walki ideologicznej".

  Należy zauważyć, że do wolności i swobody trzeba dorosnąć. Przykład rewolucji lutowej w Rosji, która dała dziczy wolność. I co? Wykorzystał ją żyd do wepchnięcia byłych niewolników (niższych klas rosyjskiego społeczeństwa) w bolszewickie piekło.

  Jeśli zaś mówić o kobietach, to ze swej NATURY nie powinny być swobodne. Nie potrafią bowiem kierować się rozumem nawet w najbardziej prozaicznych sprawach. O istotnych sprawach już nie wspomnę. Na dodatek w Polsce zawsze rozpieszczano "panie" , przewracając im przez to w główkach, co znów wykorzystał żyd. Dlatego, pomimo bardzo dobitnej formy wypowiedzi p. Tokarskiego, należy się z nim zgodzić.
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:18:45
  zwłaszcza Anusia Grodzka najfantastyczniejsza - a kto by uważał, że jest inaczej tego ja...
 • @moher 15:13:46
  psu jednak oszczędziłbym łańcucha - a co do meritum, czyli kobiet - to może tylko kwestia jego grubości...? :))
 • -----------------
  https://www.youtube.com/watch?v=GgtfPDlid1E
 • Ewę Müller/Schwesta Eva była narkomanka ,prostytutka
  http://www.planeta.fm/Polecamy/Newsy/Byla-prostytutka-teraz-jest-raperka.-Laska-z-Polski-robi-kariere-w-Niemczech.
 • @ninanonimowa 20:25:47
  ten rosyjski video clip dowcipny.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728