Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
329 postów 247 komentarzy

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

III RP i świat w okresie wojny hybrydowej cz.4

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

III RP stanowiła łatwy kąsek dla zachodniej agresji hybrydowej. Żydzi znają infantylną emocjonalność, bezkrytyczne uwielbienie Zachodu i sentymenty mesjanistyczne Polakow.

 

III RP stanowiła łatwy kąsek dla zachodniej agresji hybrydowej. Żydzi, którzy mają wiodącą rolę w tym projekcie, po kilkuset latach goszczenia w naszej Ojczyźnie, doskonale poznali mentalności Polaków. Znają infantylną emocjonalność, bezkrytyczne uwielbienie Zachodu i sentymenty mesjanistyczne.

 

 

Dlatego, już u samego zarania III RP, społeczeństwo otrzymało z ich rąk mesjasza. Był nim stary komunistyczny aparatczyk, „profesor” Leszek Balcerowicz. Po uprzednim przeszkoleniu w USA, uzyskał on stanowisko żelaznego wicepremiera, w każdym z kolejnych rządów. Nawet jedyny autentycznie patriotyczny gabinet premiera Olszewskiego, nie obył się bez jego osoby. Balcerowicz, jako kapłan bóstwa „wolnego rynku”, w przeciągu kilku lat doprowadził do totalnej grabieży realnej gospodarki i zawłaszczenia polskiego systemu finansowego przez banki zachodnie. Wszelka krytyka „mesjasza” była niedopuszczalna, a „elity” bezkrytycznie spijały z jego warg wszystkie ekonomiczne mądrości. Po kilku latach gospodarczej „transformacji”, Polacy z PRL-owskich biedaków przekształcili się w „europejskich” nędzarzy. Pozbawieni z dnia na dzień środków utrzymania, emigrowali en masse. Skala miękkiego ludobójstwa dokonana przy pomocy „transformacji” jest tak wielka, ze przyćmiewa dokonania Hitlera i Stalina w stosunku do Narodu Polskiego. Na dodatek ludobójstwo to kontynuowane jest po dzień dzisiejszy.

Pismo mówi jednak: ”nie bójcie się tych, którzy jedynie ciało mogą zabić, a duszy nie”. Dlatego znacznie groźniejsze rezultaty przyniosła zmasowana kampania ogłupiania i demoralizacji Narodu. Aby w całej pełni można ją było przeprowadzić, należało wpierw wtłoczyć III RP w system unijny. Pomimo, że UE nosi wszelkie znamiona szatana, członkostwo Polski w jej strukturach uzyskało poparcie kościoła. Kluczową rolę w tym dziele, propaganda medialna złożyła na barki Papierza JP2., jako gorącego zwolennika idei „rechrystianizacji Europy” na polski rachunek. Jak łatwo można było przewidzieć, projekt ten w wykonaniu polskich niewolników i prostytutek musiał zakończyć się niepowodzeniem. Jednak, katastrofalny moralny, polityczny i materialny koszt tego eksperymentu, Polska ponosi do dziś.

 

Wszelka krytyka działalności „największego z rodu Słowian”, była i jest w polskim społeczeństwie nieakceptowalna. Z czasem, JP2 uzyskał nie tylko patent świętego, ale de facto status, drugiego po Chrystusie, Mesjasza. W przededniu kanonizacji, plakaty rozklejane po polskich miastach krzyczały: „Jezus Chrystus Pierwszy, Jan Paweł Drugi” , tym samym budując w społecznej podświadomości „dynastyczną równorzędność” tych dwu postaci. Niepostrzeżenie, zmasowana propaganda mediów i kościoła przekształciła niedobitki polskich katolików, z chrześcijan w „wojtylian”.

Wydawałoby się, że gorzej już być nie może. Ale nie, polityka obecnych „demokratycznych” władz III RP i „opozycji” z PiSu, pcha Polskę do niebezpiecznej konfrontacji z Rosja, konfrontacji mogącej zakończyć się nuklearną anihilacją naszego kraju. Pozycjonowanie Polski na pierwszej linii III Wojny Światowej, toczącej się już pomiędzy Zachodem a Rosją i Chinami, to kolejna zbrodnia wymierzona w nasza Ojczyznę. Jak i dlaczego do takiej sytuacji doszło napiszę w kolejnym odcinku. CDN

KOMENTARZE

 • @Autor
  Brawo.Tak trzeba pisac; precyzyjnie, lapidarnie i mocno.
  Czekam na nastepny odcinek.
  Oceniam na 5*
 • Schodzimy na psy
  Pytanie.
  Czym jest III RP?.Bez odpowiedzi , nie zrozumiemy dlaczego obalono PRL.
  http://litera.fr/solidarnosc-sprzedala-polske-kurs-na-niewolnictwo/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031